1. Dziś II Niedziela Wielkiego Postu. Naszymi modlitwami otaczamy wszystkich misjonarzy i misjonarki. Ofiarami do puszek po Mszy świętej możemy wesprzeć Krajowy Fundusz Misyjny.

2. Dziś podczas Gorzkich Żali odprawimy nabożeństwo ekspiacyjne za zabijane nienarodzone dzieci.

3. W piątek przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz w piątek od godz. 9.00, ks. Marcin w sobotę od godz. 9.00. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 17.00.

4. Nabożeństwa Pasyjne w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz. 16.30, dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
    w niedzielę o godz. 17.15. Ofiary zbierane przy okazji tych nabożeństw przeznaczone są na kwiaty do Bożego grobu.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.30.

6. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia: o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin czy urodzin, rocznic, jubileuszy
    i za naszych bliskich zmarłych. Są wolne intencje w lutym i następnych miesiącach.

7. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

9. W minionym tygodniu do wieczności odeszła Ś.P. Marianna Dziuba, lat 94. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie …