1. Dziś obchodzimy Niedzielę Biblijną i rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zechciejmy sięgać jak najczęściej do Słowa Bożego, które ma nam w życiu przewodzić. Dziś także obchodzimy ustanowione pięć lat temu Święto Chrztu Polski.

2. Odpowiadając na apel przewodniczącego KEP dziś po Mszach świętych odmówimy modlitwę w intencji dzieci nienarodzonych.

3. W czwartek o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Próby przygotowujące do I Komunii i bierzmowania:

– czwartek godz. 18.45 – klasa 3 A

– piątek godz. 18.45 – klasa 3 B

– sobota godz. 19.00 – młodzież przygotowująca się do bierzmowania z grupy starszej.

5. W przyszłą sobotę zbiórka ministrantów o godz. 11.00, próba scholi dziecięcej o 12.00.

6. Informujemy, że w ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 15.00 będzie odprawiana Msza św.
    w języku angielskim dla obcokrajowców mieszkających na terenie naszej parafii i parafii ościennych. Jeśli macie taką możliwość, to prosimy o przekazanie tej informacji obcokrajowcom mieszkającym w Waszym sąsiedztwie.

7. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia: o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin czy urodzin, rocznic, jubileuszy i za naszych bliskich zmarłych. Są wolne intencje w kwietniu i następnych miesiącach.

8. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. Dziś w numerze polecamy między innymi artykuły o przyjęciu chrześcijaństwa przez Polskę.

9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

10. W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Genowefa Kogut, lat 84; śp. Zbigniew Sobczyk, lat 69; śp. Antoni Jurewicz, lat 83. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…