Przygotowanie do pierwszej spowiedzi i Komunii św.

Drodzy Rodzice!

Pozdrawiam Was serdecznie z bezludnej wyspy, na którą przetransportował mnie COVID – 19, tj. z izolacji. Wielu z Was martwi się: co będzie z pierwszą spowiedzią i Komunią Waszych dzieci? Odbędzie się ona według przyjętych terminów, które znacie – czyli 09, 16 i 23 maja 2021 o godz. 11.00.

W niżej podanych dniach odbędą się w kościele spotkania dla dzieci z poszczególnych klas:

• we wtorek 27 kwietnia o godz. 16.00 – klasa III A – katecheza na temat spowiedzi, wspólne ćwiczenie formuły spowiedzi i próba przy konfesjonale,
  • w środę 28 kwietnia o godz. 16.00 – klasa III B –  katecheza na temat spowiedzi, wspólne ćwiczenie formuły spowiedzi i próba przy konfesjonale,
  • w czwartek 29 kwietnia o godz. 16.00 – klasa III Ckatecheza na temat spowiedzi, wspólne ćwiczenie formuły spowiedzi i próba przy konfesjonale.

BEZPOŚREDNIE PRZYGOTOWANIE DO I SPOWIEDZI i do I KOMUNII ŚW:

Klasa III A:

• w czwartek 06 maja o godz. 16.00 Katecheza na temat eucharystii, próba do Mszy św. na Uroczystość I Komunii św. i druga próba spowiedzi indywidualnej
  • w sobotę 08 maja o godz. 9.30 – pierwsza spowiedź dzieci, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i druga próba do Mszy św. na Uroczystość I Komunii św.
  • w niedzielę 09 maja o godz. 11.00 – Uroczysta Msza św. z I Komunią św. dzieci.

Klasa III B:

• w czwartek 13 maja o godz. 16.00 Katecheza na temat eucharystii, próba do Mszy św. na Uroczystość I Komunii św. i druga próba spowiedzi indywidualnej
  • w sobotę 15 maja o godz. 9.30 – pierwsza spowiedź dzieci, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i druga próba do Mszy św. na Uroczystość I Komunii św.
  • w niedzielę 16 maja o godz. 11.00 – Uroczysta Msza św. z I Komunią św. dzieci.

Klasa III C:

• w czwartek 20 maja o godz. 16.00 Katecheza na temat eucharystii, próba do Mszy św. na Uroczystość I Komunii św. i druga próba spowiedzi indywidualnej
  • w sobotę 22 maja o godz. 9.30 – pierwsza spowiedź dzieci, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i druga próba do Mszy św. na Uroczystość I Komunii św.
  • w niedzielę 23 maja o godz. 11.00 – Uroczysta Msza św. z I Komunią św. dzieci.

BIAŁY TYDZIEŃ– od 23-28 maja – udział wszystkich dzieci na Nabożeństwie majowym o godz. 17.30 i Mszy św. o godz. 18.00.

Życzę wszystkim rodzicom, dzieciom, ks. Mirkowi i sobie zdrowia

Ks. proboszcz Piotr Szczepaniuk

You are currently viewing Przygotowanie do pierwszej spowiedzi i Komunii św.