Spotkania małżeńskie marzec 2022

Ruch Spotkań Małżeńskich wraz z duszpasterstwem Rodzin zapraszają wszystkich Narzeczonych na kolejny:

Weekend dla Narzeczonych w koszalińskim CEF
w dniach 18-20.03.2022

Rekolekcje prowadzone są przez animatorów: 4 pary małżeńskie oraz księdza. Narzeczeni uczestniczą razem (praca warsztatowa) i w całości programu.

Zgłoszenia tel.600984248 lub email: zgloszenia.koszalin@spotkaniamalzenskie.pl
 
Rekolekcje dla Narzeczonych spełniają wymagania w zakresie nauk przedślubnych. Uczestnicy – w swoich parach – mają możliwość pełniejszego poznania swoich cech osobowości i oczekiwań, a także ustalenia wspólnej hierarchii ważności spraw w życiu. Uczą się również jak rozmawiać ze sobą w duchu dialogu, w prawdzie, szczerości i otwartości oraz  rozwiązywać konflikty i  budować autonomię swojego związku. Odkrywają czym jest naprawdę sakrament małżeństwa, rozpoznają miejsce wiary w swoim życiu. Dowiadują się podstawowych spraw z zakresu nauki Kościoła o małżeństwie i rodzinie.
You are currently viewing Spotkania małżeńskie marzec 2022